gototopgototop
Get Adobe Flash player

«Енергія змін-2015»

17 жовтня 2015 року в м. Хмельницькому пройде відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (швидкість) серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі «Енергія змін-2015».

 


П О Л О Ж Е Н Н Я

Про відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння

серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів

на штучному рельєфі (швидкість)

«Енергія змін-2015»

1. Цілі та завдання

Відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) «Енергія змін-2015» проводиться з метою:

- розвитку скелелазіння і його популяризації серед дітей та юнацтва;

- підвищення рівня майстерності спортсменів;

-популяризації здорового та активного способу життя;

- сприяння встановленню дружніх відносин між спортсменами різних міст.

2. Термін та місце проведення змагань

Відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) «Енергія змін-2015» проводяться 17 жовтня в приміщенні тренувального залу ГО “Енергія змін” за адресою м. Хмельницький, вул. Курчатова, 6.

3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво змаганнями здійснює Хмельницька обласна федерація альпінізму і скелелазіння. Безпосереднє керівництво проведенням змагань здійснює ГО “Енергія змін”.

4. Учасники змагань

До участі допускаються спортсмени навчальних та позашкільних закладів, клубів, гуртків Хмельницької області та України у 5 вікових групах:

Змагання особисті і проводяться в наступних вікових групах:

- юнаки та дівчата 2008 р.н. і мол., 2006 -2007 р.н. , 2004–2005 р.н.;

- юнаки та дівчата 2002–2003 р.н.;

- юнаки та дівчата 2000–2001 р.н.;

- юнаки та дівчата 1998–1999 р.н.;

- юніори та юніорки 1996–1997 р.н.

Можливі зміни в рамках вікових груп, залежно від кількості учасників.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами діючих Правил спортивних змагань зі скелелазіння. Учасники повинні мати особисте скелелазне спорядження.

5. Програма змагань

17 жовтня

11.00 – Відкриття змагань.

11.15 – Початок змагань у виді «Швидкість»

14.30 – Фінал.

15.00 - Оголошення результатів. Нагородження переможців.

В програмі змагань можливі зміни.

7.Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у кожній віковій групі нагороджуються грамотами та призами.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.

Витрати на організацію та проведення Відкритого чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) «Енергія змін-2015» здійснюються за рахунок коштів, залучених Федерацією, позабюджетних надходжень, витрати на організацію роботи суддівської колегії Відкритого чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніоррок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) “Енергія змін-2015” здійснюються за рахунок Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

Витрати на відрядження учасників змагань здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) «Енергія змін-2015»

Попередні заявки на участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) «Енергія змін-2015» надсилаються не пізніше ніж за 1 день до початку змагань на електрону пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript В заявці потрібно вказати П.І.Б. учасника, рік народження, розряд, тренер, місто.

Для участі у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів на штучному рельєфі (швидкість) «Енергія змін-2015» іменні заявки, завірені лікарем, відряджуючою організацією, дозвіл від батьків на участь у змаганнях (для учасників до 16 років), подаються до мандатної комісії змагань в день приїзду.

До змагань допускаються команди та учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Дане положення є офіційним викликом на змагання.