gototopgototop
Get Adobe Flash player

"Багатоборство-2016". Результати.

В неділю в Хмельницькому пройшли перші юнацькі  змагання  зі скелелазіння у експериментальному форматі багатоборства. Учасники боролися у всіх 3 видах спортивного скелелазіння. Серед 43 юних спортсменів, крім хмельничан, були представники Кам'янець-Подільського, Житомира, Чернівців, Вінниці та Нетішина.

 

Змагання пройшли в традиційно товариській атмосфері і , незважаючи на незвичний формат, здається без серйозних  помилок. Побоювання , що три види програми на протязі одного дня важко дадуться найменшим учасникам не справдилися - енергії малих, здається вистачило б і на четвертий. Правильним рішенням виявилось проведення змагань на швидкість останніми по часу - знаючи свої результати в інших видах, діти викладалися на повну.

Окремо слід відмітити організацію змагань. Суддівська колегія з представників Хмельницького, Кам'янця, Чернівців та Нетішина відпрацювала з повною віддачею. Молоді підготовники змагань - Павло Божко і Олександр Опольський в останню ніч перед змаганнями добудували шматок стенда, якого не вистачало для втілення їх задумів.

Фото

Протоколи