gototopgototop
Get Adobe Flash player

Бодлер, Дракон, Кіса, та інші казкові персонажі…


 

Перший день на скелях в цьому році, вирішили присвятити розбудові болдерінгу в нашій місцині, от що з цього вийшло.

 Найперспективніші камені було вирішено залишити на потім, бо без допомоги лопат навряд чи вони принесли б нам задоволення від лазіння, особливо при виході нагору.

 

 

Тому розминались ми на ще в тому році мною почищеному, але так жодного разу і не опробуванному потолку, або навіть краще сказати потолочку.

  

В результаті цієї розминки виникли болдери: Бодлер ( бо зверху на камені зелений мох, як волосся у того дядьки було; це розповів Славко) 6B, Дракон 6C (чи то ми такі, чи то зацепи мокрі, але він нас добре роздраконив, до того ж камінь трохи на нього схожй) і Тихий 6B.             

Недовгі роздуми що далі, чи то лізти конекшн Бодон- Драблер, чи краще піти далі на більш складні проекти закінчились перемогою розуму!
 Слідуюча зупинка представляла собою також три болдера, але зовсім не схожих з першими, навіть між собою різних! Спочатку розпечатали хайбол зі стоячим стартом- Blond Style в перші спроби з переляку руки самі розжимались трохи вище середини, я перший здолав в собі сцикуна і виліз.

Потім почалась робота над основним проектом Бомж Style!

 

 

З цього моменту з нами був Саня який встигав нас фоткати і сам лазив. Він замочив Блондинку ( і запропонував для неї категорію 6A+ обісрані штани) і здається зняв на відео як це робить Славко (діватись йому вже нікуди було, мусив вилазити!) Бомж, сцуко, виявився впертим! Спочатку найскладнішим здавався старт, але це була омана… старт зробили буквально з другої спроби а далі… хз скільки спроб пройти середню частину, я розідрав пальця і всі надії були на Славка, але… не цього разу.

На заминку спробували Кісю- дуже тупий силовий болдер на два перехвати( не лазьте цю х..). Славко виліз простий її варіант 7A. Бомжа орієнтовно оцінили в 7B/+.
 Погода була чудова, скелі теплі, гопніки привітні, коротше приїзжайте до нас на болдер, і мотузку захопіть!