gototopgototop
Get Adobe Flash player

"Стара фортеця-2017". Результати.

24-26 лютого в м. Кам’янець-Подільському пройшов болдеринговий турнір «Стара фортеця-2017» - 2-й етап кубка України зі скелелазіння (вид болдеринг). Серед 51 чоловіка та 25 дівчат, що брали участь у змаганнях більше 40 спортсменів мали звання кандидата у майстри або майстра спорту України. Змагання пройшли в традиційно дружній атмосфері, що ніяк не послаблювало напругу боротьби на трасах.

 


Переможцями змагань стали.

Серед жінок:

 

1. Захарова Маргарита (МС, Харків);

 

2. Василенко Наталя (МС, Львів);

 

3. Чертова Анастасія (КМС, Київ).

 

Серед чоловіків:

 

1. Топішко Сергій (МС, Київ);

 

2. Покусаєв Олег (МС, Київ);

 

3. Клешньов Станіслав (МС, Львів).

 

Всі вони, а також призери у номінаціях новачків та любителів (перших 3 учасника, що не війшли у півфінал та фінал відповідно) отримали коштовні подарунки , надані спонсорами змагань: підприємцєм Сосулою М.І., мережею готелів «Тарас Бульба», будівельною компанією «Гермес-С».

Головний внесок в успіх змагань роблять підготовники трас і цього разу вони попрацювали на славу. Болдеринги, за всіма відгуками, вийшли як видовищними для глядачів , так і цікавими та складними для учасників. Робота команди підготовників, а саме: Віктора Білого, Михайла Шалагіна, Олександра Паукаєва, Марічки Муляр заслужила найвищу відцінку. На жаль, через участь у підготовці змагань найсильніші спортсмени Кам’янця та області не змогли поборотися за перемогу.

Дякуємо всім, хто змагався, надавав призи, судив та готував змагання. Завдяки Вам турнір пройшов вдало . До зустрічі на наступних змаганнях!

 

Протоколи з печатками тут

Протоколи в Excel