gototopgototop
Get Adobe Flash player

Перший відгук про Baby-boom.

Дитячі змагання на скеледромі "Бухта" минули. Час поділитися відгуком. Команда спортсменів із Кам'янця-Подільського складалась із Софії Чесноковської (6 р.), Олексія Гаврилова (6 р.), Марка Войчука (8 р.) і Назара Підгурного (10 р.).

Болдери для дітей 5-7 р. були цікавими і реальними для лазіння.

 

Особливо запам'ятались:

№4 (здається), де був цікавий старт з рельєфа і викат на великий фінішний рельєф;

№1 (на фото, червоні рельєфи), де потрібно було просто зробити сміливий крок:)

Змагання пройшли у дружній і спокійній атмосфері. Це дуже важливо, адже саме завдяки відсутності великих черг на маршрутах і спокійній поведінці суддів наші спортсмени добре полазили і показали хороший результат.

 

Софія Чесноковська - 1 місце у категорії дівчат 5-7 р.

Марк Войчук - 3 місце серез хлопчиків 8-9 р.


 

Ну, і трішки критики. В останній момент перед змаганнями організатори змістили розклад стартів груп: Baby лазили окремо, відповідно, подальші учасники усі змістились на 2 години. Через це наші учасники мали усі шанси не встигнути на автобус додому, а багато дітей були змушені чекати у холодній роздягалці. Для дітей 8-9 р., як на мене, болдери були надто простими. Можливо, через це групі знадобився суперфінал, адже 3 юнаків пролізли усі завдання з 1 спроби.


Загалом у змаганнях для малюків найважливіше - підтримати мотивацію. Наші спортсмени повернулися мотивованими на подальшу працю, це факт. А значить, змагання вдались!