gototopgototop
Get Adobe Flash player

"Скельне двоборство-2016"

19 червня на скелях Кам'янець-Подільського каньйону пройдуть традиційні відкриті юнацькі змагання зі скелелазіння "Скельне двоборство" у видах складність і швидкість.

Приєднуйтесь !

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння

серед юнаків та дівчат

на природньому рельєфі (швидкість, складність)

«Скельне двоборство-2016»

1. Цілі та завдання

Відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016» проводиться з метою:

- розвитку скелелазіння і його популяризації серед дітей та юнацтва;

- підвищення рівня майстерності спортсменів;

-популяризації здорового та активного способу життя;

- сприяння встановленню дружніх відносин між спортсменами різних міст.

2. Термін та місце проведення змагань

Відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016» проводяться 19 червня на скелях каньйона р. Смотрич, м. Кам'янець-Подільський.

3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво змаганнями здійснює Хмельницька обласна федерація альпінізму і скелелазіння. Безпосереднє керівництво проведенням змагань здійснює Кам’янець-Подільська міська Федерація Альпінізму, Скелелазіння та екстремальниx видів спорту.

4. Учасники змагань

До участі допускаються спортсмени навчальних та позашкільних закладів, клубів, гуртків Хмельницької області та України у 5 вікових групах:

Змагання особисті і проводяться в наступних вікових групах:

- 2009 р.н. і мол.,

- 2007 -2008 р.н. ,

- 2005–2006 р.н.;

- 2003–2004 р.н.;

- 2001–2002 р.н.;

- 1999–2000 р.н.;

- 1997–1998 р.н.

Можливі зміни в рамках вікових груп залежно від кількості учасників.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами діючих Правил спортивних змагань зі скелелазіння. Учасники повинні мати особисте скелелазне спорядження.

5. Програма змагань

19 червня

9.00 – Відкриття змагань.

9.15 – Початок змагань у виді «Швидкість»

12.15 - Початок кваліфікації в виді «Складність». Проходить на 2-х трасах.

Кваліфікація проходить для всіх груп одночасно на різних трасах.

13.30 – Фінали зі «Складності». Проходить для всіх груп одночасно на різних трасах.

15.00 - Оголошення результатів. Нагородження переможців.

В програмі змагань можливі зміни.

7.Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у кожній віковій групі нагороджуються грамотами та призами.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.

Витрати на організацію та проведення Відкритого чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016» здійснюються за рахунок коштів, залучених Федерацією, позабюджетних надходжень, витрати на організацію роботи суддівської колегії Відкритого чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016» здійснюються за рахунок Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

Витрати на відрядження учасників змагань здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016»

Попередні заявки на участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016» надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на електрону пошту haire@yandex.ru. В заявці потрібно вказати П.І.Б. учасника, рік народження, розряд, тренер, місто.

Для участі у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат на натуральному рельєфі (швидкість, складність) «Скельне двоборство-2016» іменні заявки, завірені лікарем, відряджуючою організацією, дозвіл від батьків на участь у змаганнях (для учасників до 16 років), подаються до мандатної комісії змагань в день приїзду.

До змагань допускаються команди та учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

 

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии