gototopgototop
Get Adobe Flash player

ШКОЛА ГІРСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Напевно, на все свій час...

Отак, в листопаді цього року до нас прийшла ідея розпочати школу гірської підготовки.

21 листопада відбулось перше теоретично-ознайомче заняття в ХНУ, і 26 листопада, в неділю, практичне, а насправді - тренування. Відпрацьовували роботу в зв'язках, що, як і навіщо. Було цікаво, активно і дуже позитивно. Мені дуже приємно, що, все таки ще комусь цікаво ходити в гори і займатися таким видом спорту, хоча це, насправді, є спосіб життя)))

 

 

Запрошую ще всіх бажаючих приєднатися до нас.

Наші заняття проходять за таким графіком:

вівторок - 17:30 в Хмельницькому національному університеті, 4 корпус, ауд. 4-504

неділя - 14:00, завод НЕВА, 3 пов, болдерінговий зал.

Контакти: тел (viber whatsapp) +380967677211 - Леся, або FB: Lesia Hoshovska.

 

І ще трішки передісторії

Я не знаю чого, але з самого дитинства мене манили гори. Батьки розказували про них, а я слхала з розкритим ротом і дуже хотіла побачити. А як я крутила голову, ледь шию не звернула, коли дивилася у вікно автобуса на перші вершини Карпат, то незабутнє враження. Так, і я знайшла гори, нва 1 курсі університету я почала займатися в секції альпінізму, через рік вперше поїхала на Кавказ. І далі почалось. Я не уявляла себе без гір. Так, я закінчила університет, влаштувалася на нормальну роботу, але щось мені було не так... І в решті решт я покинула все і просто пішла в гори, тепер я там працюю, живу там і ними)))

 

І ще пам'ятаю, то був 2012 рік, якось сиділи біля табору, дивилися з друзями на захід сонця,  як воно потихеньку сідало за гору. І я озвучила таку мрію, кажу: "Так хочу, щоб в нас ото розвивалось все, щоб люди ходили в гори, щоб була гарна база для тренувань, щоб гарно тренування організовані були, збори, змагання."

 

І я досі хочу, щоб в нас це розвивалося. Щоб люди ходили в гори, в ліси, в походи, на сходження. Щоб активно проводили час, адже там як ніколи, розумієш, що таке підтримка друга, людяність, що таке ділитися останнім. В стресових та кризових ситуаціях починаєш навіть краще розуміти себе.

Приєднуйтеся до нас, у нас затишно та тепло, не зважаючи на погоду))

 

 

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии