gototopgototop
Get Adobe Flash player

Новости скалолазания

"Осінній Кам'янець-2018". Програма змагань.

27 жовтня 2018 року  Кам'янець-Подільський прийматиме  юнацький болдеринговий фестиваль - відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння.

Головні спонсори - МПП "Гермес-С", мережа готелів "Тарас Бульба".

Цікаві траси, класні призи і просто гарно проведений день - як завжди з нас.

"Осінній Кам'янець -2018".

27 жовтня запрошуємо всіх юних скелелазів до Кам'янця-Подільського на відкритий юнацький чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг). Карколомні траси, гарні призи і традиційно святкова атмосфера чекають на Вас.

Подробиці та регламент - ввечері.

Ласкаво просимо до Кам'янця!

Юнацький чемпіонат України у Кам'янці. Регламент.

 

Місяць залишився до наступного юнацького чемпіонату України з болдерингу, що пройде 8-10 червня в м. Кам'янці-Подільському. Запрошуємо усіх юних скелелазів відвідати змагання і пропонуємо ознайомитись з попереднім регламентом .

"Весняний Кам'янець-18" . Результати.

 

В суботу, 14 квітня в Кам’янці-Подільському пройшли змагання відкритого юнацького чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння. Це одночасно були, як перші змагання на новому скеледромі ПНВО, так і перші в Кам’янці змагання зі складності на штучному рельєфі. Всього учасниками поії стали 58 юних спортсменів з Кам’янця, Нетішина, Чернівців, Львова, Житомира, Сєвєродонецька.

"Весняний Кам'янець" на новому скеледромі!

14 квітня 2018 р. запрошуємо всіх юних скелелазів долучитися до святкування відкриття нового скеледрому у м. Кам'янці-Подільському і взяти участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької обл. зі скелелазіння (вид складність) серед юнаків , дівчат, юніорок та юніорів «Весняний Кам'янець-2018».

Енергія весни - 2018. Результати

 

31 березня в м. Хмельницькому відбувся Відкритий Чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг) серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат "Енергія весни - 2018".

 

ЕНЕРГІЯ ВЕСНИ - 2018. Регламент

 

Вже в цю суботу в Хмельницькому  пройдуть наші весняні дитячі змагання Відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння "Енергія весни - 2018".

ЕНЕРГІЯ ВЕСНИ - 2018

Хмельницька обласна федерація альпінізму і скелелазіння запрошує активних та непосидючих дітлахів і молодь взяти участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг) "Енергія весни - 2018" 31 березня 2018 року. Змагання проходитимуть за адресою : м. Хмельницький, вул. Курчатова, 6 (завод НЕВА, 3 пов.).

 

"Рождественский болдеринг-2018". Чемпионат области.

Закончился 1-й день "Рождественского болдеринга". Определились победители в 2 младших группах и финалисты в группе 2007-2008 г. рождения.

 

"Рождественский болдеринг-2018". Новогодние новости.

От лица организаторов "Рождественского болдеринга" поздравляем с Новым 2018 годом всех участников, родителей, тренеров, спонсоров и прочих хороших людей !

Напоминаем, что до соревнований осталось меньше 2 недель. Еще не поздно подать заявку и взять билеты.

Регистрация тут.

Регламент тут.

Стартовый взнос 100 грн.

Рассыпная магнезия разрешена только во время финалов. В течении квалификаци - категорически запрещена!

Соревнования пройдут при поддержке  сети отелей "Тарас Бульба", строительной компании "Гермес-С", сети  магазинов снаряжения "Обойди мир", туристической компании "Extremeguide".

Добро пожаловать в Каменец !

 

 

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии