gototopgototop
Get Adobe Flash player

Новости

ЧемпіонатДЮСШ-2. Останні новини.

Нагадуємо, що 6 листопада в Кам'янці-Подільському пройде юнацький чемпіонат ДЮСШ-2 зі скелелазіння (чемпіонат Хмельницької обл.) Попередньо зареєстровано близько 60 учасників з Кам`янця, Хмельницького, Нетішина, Вінниці, Чернівців, Сєвєродонецька, Житомира і Львова. Учасників чекають цікаві болдеринги для кожного віку, гарні призи і просто цікавий день у колі однолітків.

Докладніше про змагання тут.

"Осінній Кам'янець". Вже зовсім скоро.

Нагадуємо про те, що в субботу 5-го листопада в Кам'янці-Подільському пройде болдеринговий фестиваль "Осінній Кам'янець". Вас чекають купа цікавіх блоків і чудове осіннє місто. Подробиці і реєстрація тут.

 

 

Болдеринговий фестиваль "Осінній Кам'янець 2016"

5 листопада в Кам'янці-Подільському пройде болдеринговий фестиваль "Осінній Кам'янець 2016"

 

Чемпіонат та фестиваль в Кам'янці

5-6 листопада в м. Кам'янець-Подільському відбудуться відразу 2 скелелазні події:

5 листопада (субота) - болдеринговий фестиваль .

6 листопада (неділя) - відкритий юнацький чемпіонат ДЮСШ-2 зі скелелазіння (вид болдеринг).

Інформація про фестиваль - за кілька днів, положення на юнацький чемпіонат - нижче:

"Кубок Буковини-2016". Результати.

1-2 жовтня в м. Чернівці пройшли традиційні болдерингові змагання "Кубок Буковини-2016".  Про змагання на сайті організаторів.

Три призових місця вибороли представники нашої області:

Поздравляем !

1-2 октября в Одессе прошел юношеский чемпионат Украины по скалолазанию в видах сложность и скорость. хмельницкую область представляли команды областного центра и Нетишина. Лучшего результата и единственного призового места для команды области добилась хмельничанка Валерия Матвийчук, завоевавшая бронзу в скорости среди девушек 1999-2000 г.р. С чем ее и поздравляем !

"Багатоборство-2016". Результати.

В неділю в Хмельницькому пройшли перші юнацькі  змагання  зі скелелазіння у експериментальному форматі багатоборства. Учасники боролися у всіх 3 видах спортивного скелелазіння. Серед 43 юних спортсменів, крім хмельничан, були представники Кам'янець-Подільського, Житомира, Чернівців, Вінниці та Нетішина.

"Багатоборство-2016". 4 дня до змагань.

9 жовтня в м. Хмельницькому пройдуть юнацькі змагання зі скелелазіння "Багатоборство-2016". Результат учасника буде визначатись , як сума його результатів у швидкості, складності та болдерингу. На данний момент відомо, що братимуть участь юні скелелази з Хмельницького, Кам'янець-Подільського, Чернівців, Нетішина, Вінниці.

"Багатоборство-2016"

 

9 жовтня в м. Хмельницькому пройде відкритий юнацький чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння “Багатоборство 2016”. Результат учасника буде визначатись , як сума його результатів у швидкості, складності та болдерингу.

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии